Darmowe próbki kolorów

W sklepie internetowym Meble Deja - Producent Mebli Drewnianych dbamy o to, by produkt, który kupujesz odpowiadał Twoim oczekiwaniom. Dokładamy starań, by zdjęcia zamieszczone na stronie naszego sklepu jak najprecyzyjniej opisywały rzeczywisty wygląd produktów. Nie mniej jednak, chociażby przez ograniczenia monitorów komputerowych, kolor przedstawiony na ekranie może nieco odbiegać od rzeczywistego.

W trosce o Twoje zadowolenie z zakupów umożliwiamy skorzystanie z naszej całkowicie darmowej usługi wysyłki próbek. Zapoznaj się z Wzornikiem kolorów, spośród dostępnych wybarwień wybierz cztery, które chciałbyś zobaczyć, podaj adres, na który ma zostać nadana przesyłka, a my wyślemy do Ciebie próbki w możliwie najkrótszym terminie. Dzięki temu będziesz miał okazję zobaczyć kolor "na żywo" i nie będziesz miał wątpliwości, na który się zdecydować.

Napisz do nas! Nie zapomnij podać:

  • imienia i nazwiska, na które ma zostać nadana przesyłka
  • ulicy i numeru oraz kodu pocztowego i nazwy miejscowości
  • telefonu kontaktowego
  • rodzaju drewna(sosna lub buk)
  • oraz 4* nazwy wybarwień, którymi jesteś zainteresowany

Nie czekaj!

Usługa jest całkowicie darmowa i niezobowiązująca!

 

 

 

*Jeśli w formularzu zostaną zamieszczone więcej niż cztery możliwe nazwy wybarwień, wysłane zostaną cztery pierwsze podane w zgłoszeniu według kolejności.

Zapisz

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl