Formy płatności


W sklepie internetowym Meble Deja - Producent Mebli Drewnianych oferujemy różne formy płatności za zamówione produkty, tak byś mógł z powodzeniem wybrać tę, która najbardziej Ci odpowiada. Dzięki temu zakupy stają się czystą przyjemnością!

Możliwe formy płatności:


pobranie:
jedną z honorowych form płatności oferowanych przez nasz sklep jest płatność za pobraniem. Za produkty standardowe możesz zapłacić gotówką bezpośrednio przy odbiorze przesyłki od kuriera. Dzięki temu wiesz za co płacisz, a sama transakcja staje się bezpieczna i spokojna. W przypadku wyboru płatności za pobraniem zamówienie trafia do realizacji po zaakceptowaniu 3. kroku zamówienia(potwierdzenie zakupu).
Pamiętaj, by przygotować odliczoną kwotę płatności - kurier nie jest zobowiązany do wypłacania reszty.


przelew tradycyjny:
forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po złożeniu zamówienia Klient otrzymuje mailem numer konta bankowego, na który należy dokonać wpłaty. Po zaksięgowaniu przelewu zamówienie trafia do realizacji. Numer konta do wpłat:
52 1020 1433 0000 1702 0133 7559
PKO BP Oddział 1 w Wadowicach
Skawica 535
34-221 Skawica
tytułem: ZM/NUMER ZAMÓWIENIA


za pośrednictwem serwisu DotPay:
istnieje możliwość skorzystania z oferowanych przez nasz sklep płatności elektronicznych; realizowane są one przy współpracy z serwisem DotPay(http://www.dotpay.pl/). Po wypełnieniu formularza płatności na stronie sklepu następuje automatyczne przekierowanie na stronę płatności systemu DotPay, gdzie ma miejsce wybór metody płatności i automatyczne przejście na stronę wybranego sposobu płatności.
Serwis DotPay gwarantuje w pełni bezpieczne rozliczanie transakcji. Po otrzymaniu z serwisu informacji o wpłacie zamówienie trafia do realizacji.
mBank mRaty:
mBank mRaty to pożyczka ratalna, dzięki której możesz swobodnie kupować na raty w internecie. Cały proces wnioskowania o raty odbywa się w jednym oknie przeglądarki.
Po pozytywnej weryfikacji i zaakceptowaniu umowy zamówienie trafia do realizacji.
Umowa o udzielenie pożyczki zawierana jest między Kupującym, a bankiem.
Więcej informacji znajdziesz TU.


gotówka przy odbiorze:
forma płatności dostępna przy wyborze formy dostawy: Odbiór osobisty w siedzibie firmy; wybierając tą formę płatności możesz zapłacić gotówką w momencie odbioru zamówionego towaru w siedzibie naszej firmy(Skawica 535, woj.małopolskie) 
W razie jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu:

  • telefonicznego pod numerem: 692 552 131
  • mailowego pod adresem: biuro@meble-drewniane.com.pl

     
    Nasz zespół postara się odpowiedzieć na wszystkie nurtujące Cię pytania.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl