O nas

 

Tradycja, doświadczenie, pasja..

Jesteśmy rodzinną firmą, produkującą meble z drewna sosnowego i bukowego. Tradycja ta przekazywana jest z pokolenia na pokolenie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, inspiracje czerpiemy z obecnie obowiązujących trendów, na piedestale stawiamy trwałość, jakość i estetykę naszych wyrobów. Wierzymy, że rzeczy piękne powstają z doświadczenia i pasji tworzenia. Produkowane przez nas meble mają niepowtarzalny urok, ale są także funkcjonalne i praktyczne.

Przez ciągłe unowocześnianie parku maszynowego, wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań i nowatorskich technologii dostępnych w temacie obróbki drewna wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klienta XXI wieku.

 

 

Troska o naturę..

Do produkcji wykorzystujemy jedynie surowiec naturalny i ekologiczny jakim jest drewno. Jest ono trwałe, nie wywołuje reakcji alergicznych, ponadto jest piękne i posiada niepowtarzalny urok. Każdy element ma specyficzny układ słojów, rysunek, barwę, dzięki czemu masz pewność, że Twój mebel jest unikatowy.

 

 

Spełniamy marzenia

W naszej ofercie znajdziesz meble, którymi umeblujesz właściwie każdy kąt swojego mieszkania. Pojemne szafy, funkcjonalne komody, solidne łóżka, szafki o zróżnicowanym przeznaczeniu, kuchnie Twoich marzeń.

Jeśli jednak w naszym asortymencie nie znalazłeś interesującego cię modelu, bądź chciałbyś zmodyfikować zaproponowane wymiary, masz ściśle sprecyzowane wymagania lub potrzeby skontaktuj się z nami. Wykonamy meble dostosowane do Twoich potrzeb.

 

 

Social media

Obserwuj nas w mediach społecznościowych i bądź na bieżąco. Aktualizacje, ciekawostki, więcej o produktach i cyklu produkcyjnym, akcje promocyjne.. Poznaj nas lepiej, bądź bliżej. Dziel się spostrzeżeniami i pomysłami. Dołącz do nas na:

   

Sprawdź też nasze aukcje na:

 

 

Produkcja: 

 


 

Zapisz

Zapisz

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl